Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rock & roll nad Narwią

"Chociaż mówi się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki my, na przekór tej maksymie, spróbowaliśmy po 9 latach, jakie upłynęły od naszego debiutanckiego koncertu, dokonać tego wyczynu" - tak o wieczornym koncercie mówią młodzi muzycy ze Studia Piosenki PopArt. Po 9 latach od pierwszego występu z programem With The Beatles Studio Piosenki PopArt dziś o 19.00 w sali widowiskowej MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 zaprezentuje swój najnowszy repertuar With The Beatles part 2.

Studio Piosenki „Pop Art” powstało w 1995 roku. To grupa nastolatków, którzy pod kierownictwem artystycznym Bernarda Karwowskiego wykonują standardy muzyki rozrywkowej z lat 60-tych i 70-tych, piosenki z popularnych filmów i musicali. Młodym wokalistom towarzyszy grupa profesjonalnych muzyków. Dotychczas grupa przygotowała 5 programów muzycznych:
„With The Beatles” (1995), - największe przeboje tej supergrupy, „Happy Birthday Sweet Sixteen” (1996) – światowe hity lat 60-tych, „Thank You For The Music”(1997) – piosenki szwedzkiego zespołu Abba, „Pop Music” (1999) – muzyka pop lat 70-tych, „Iść w stronę słońca” z udziałem Elżbiety Dmoch – piosenki zespołu 2+1, „Black and White” – soulowa muzyka amerykańska ze słynnej wytwórni Tamla Motown, „Czas relaksu” – światowe przeboje muzyki pop.
Dziś Studio Piosenki PopArt tworzy pięć osób: Łukasz Lipski, Ewa Rutkowska, Tomek Wiśniewski, Monika Komorowska i Marek Lipski, ale podczas wieczornego koncertu będą wspierani przez kilkanaście osób – zarówno piosenkarzy jak i muzyków. Na najnowszy program “With The Beatles part 2.” składają się piosenki Beatles'ów z albumów “Abbey Road”, “Magical Mystery Tour” i “Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band”. I chociaż teraz grupa jest nieco mniej liczna niż przed dziewięciu laty – wówczas było to kilkanaście osób – to jak zapowiadają “na koncercie przekonacie się, że energii jest tyle samo!”
Bilety: 7zł (dorośli) i 2zł (dzieci) do nabycia przed koncertem.

Gościnnie w piosenkach:
“Lucy in the Sky with Diamonds”,
“Here Comes the Sun”
Anna i Monika Gałstian,
Ania i Maja Rutkowskie, Marta Przybylska
“Strawberry Fields for Ever”
Gosia Skarzyńska
“The Long and Winding Road”
Łukasz Jarota

Zespół:
Artur Pawelczyk - gitara basowa, Rafał Kazimirski - gitara
Paweł Lipski - instrumenty klawiszowe, Tomek Swajda - perkusja
gościnnie
Przemek Kamiński - gitara
Przemek Zalewski - piano
Artur Włodkowski - saksofon
Jurek Małek - trąbka
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę