Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

20 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. Wiele osób - w szczególności dzieci i młodzież - wybierze w tym okresie aktywny wypoczynek, spędzając wolny czas na świeżym powietrzu. Okres zimowych ferii czas, w którym odpoczywamy od nauki i nabieramy sił na kolejny semestr zmagań w szkole. Zadbajmy o to, aby nie spędzić dwóch tygodni przed komputerem.

Oczywiście nie każdy moze sobie pozwolić na zafundowanie wyjazdu na obóz narciarski lub snowboard, jednak w miare swoich możliwości zapewnijmy sobie aktywny wypoczynek.

Szkoła jak co roku proponuje swoim uczniom udział w imprezach sportowych. Odbywaja sie takze dodatkowe zajecia dla maturzystów z języka polskiego i matematyki.

Uczestnicząc lub organizyjąc imprezy podczas ferii zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i współuczestników imprez.

 

Elżbieta Szleszyńska
wt, 22 stycznia 2013 21:30
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:01:07

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę