Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kurs na wózki widłowe

W okresie od 28 września do 6 grudnia 2011 r. nasi uczniowie klasy IV i III Technikum Logistycznego uczestniczyli w kursie: KIEROWCA OPERATORA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH z wymianą butli gazowych.

Kurs zorganizowany został przez Zespół Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Łomży. Celem szkolenia było przygotowanie słuchaczy do samodzielnego obsługiwania wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym.

Kurs na wózki widłowe składał się z części teoretycznej i praktycznej, w tym szkolenie na wymianę butli gazowych LPG w wózku widłowym i zakończył się egzaminem.

Wszystkim uczestnikom zostały wydane uprawnienia na wózki widłowe w formie zaświadczenia o ukończeniu kursu, które są ważne bezterminowo na terenie całej Polski.

 

Kierowca operator wózka widłowego - zawód ten staje się coraz bardziej  popularny - szczególnie dla osób które chcą wyjechać do pracy za granicę, szczególnie do Niemiec, Anglii, czy innych krajów Europy Zachodniej. Także w Polsce jest duże zapotrzebowanie na osoby z uprawnieniami operatora wózków jezdniowych.

 

Elżbieta Szleszyńska
pon, 19 grudnia 2011 12:52
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:21:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę