Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolędy i pastorałki z Łomży

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży w przeddzień Świat Bożego Narodzenia wydał płytę CD z kolędami i pastorałkami. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie ROK-u. Udało się je zrealizować dzięki wsparciu finansowemu samorządów miasta i powiatu łomżyńskiego. Na płycie jest 14 bożonarodzeniowych utworów w wykonaniu m.in. Zespołu Pieśni i Tańca “Łomża”, Kwartetu Wokalnego MEZZOFORTE i Kapeli Kurpiowskiej z Nowogrodu.

Na płycie znalazły się najpiękniejsze i najpopularniejsze kolędy np.: „Bóg się rodzi”, „Lulaj że Jezuniu”, Przybieżeli do Betlejem pasterze” ale w nieco zmienionej aranżacji Marka Żemka, który płytę przygotował.
Niestety płyty „Kolędy i pastorałki” nie będzie można kupić w sklepach muzycznych. Nakład jest niewielki, a jej dystrybucja odbędzie się przede wszystkim z wydanym właśnie teraz Łomżyńskim Informatorem Kulturalnym 2005.

Wykonawcy:
Zespół Pieśni i Tańca „Łomża” Bóg się rodzi (mp3. 1,7 MB)
Kwartet Mezzoforte
Kapela Kurpiowska - A wczoraj z wieczora (mp3. 1,5 MB)
Rodzeństwo Lewiarzy
Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej
Trio „Co jest Grane”

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę