Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Poseł z certyfikatem

138 posłów w Polsce, w tym tylko 5 z województwa podlaskiego, otrzymało przyznany przez Fundację PRO – Prawo do Życia certyfikat Kandydata Przyjaznego Życiu i Rodzinie. Wśród nich jest poseł Lech Kołakowski z Łomży - Celem przyznawania certyfikatów jest wskazanie wyborcom kandydatów, którzy deklarują, że w ramach swojej misji publicznej będą służyli wartościom rodzinnym i dążyli do zagwarantowania maksymalnej ochrony prawnej życiu człowieka – podają organizatorzy akcji „certyfikacji posłów”.

- Przyznawanie certyfikatów ma pomóc wyborcom przekroczyć krąg jałowych sporów partyjnych i w swoich wyborach orientować się na osoby, które deklarują przywiązanie do najważniejszych wartości konstytuujących naszą cywilizację. Będzie to istotna informacja dla organizacji z obszaru PRO-life i PRO-familia oraz ponad 600 tysięcy dorosłych Polaków, którzy złożyli swój podpis pod projektem ustawy w pełni chroniącej ludzkie życie, czyniąc z niego największą po 1989 r. inicjatywę obywatelską – podają organizatorzy.
Nadawanie certyfikatów miało miejsce w Sejmie w dniach 15 i 16 września bieżącego roku. Otrzymało go około 100 posłów, reprezentujących różne partie polityczne. Głównym kryterium otrzymania Certyfikatu było głosowanie przeciwko odrzuceniu ustawy o ochronie dzieci nienarodzonych oraz złożenie deklaracji podjęcia w przyszłym parlamencie zdecydowanych działań na rzecz objęcia pełną ochroną życia ludzkiego oraz na rzecz wzmocnienia wartości rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny w wymiarze kulturowym, społecznym i materialnym.
Wśród posłów, którzy otrzymali certyfikaty jest pięciu posłów z województwa podlaskiego w tym Lech Kołakowski z Łomży, Kazimierz Gwiazdowski z pobliskiego Radziłowa, oraz Krzysztof Tołwiński i Krzysztof Jurgiel – cała czwórka z PiS, oraz poseł Jacek Żalek z PO.

230804070022.gif
cz
pon, 03 października 2011 11:15
Data ostatniej edycji: pon, 03 października 2011 16:56:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę