Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

IX Konfrontacje Młodzieży Szkół Średnich

17 grudnia 2004 r. godz. 11.00 – rozpoczęcie przeglądu konkursowego. godz.19.00 - spektakl „Historia” wg Witolda Gombrowicza w wykonaniu Teatru BRAMA z Goleniowa oraz ogłoszenie werdyktu jury.

Gościem Konfrontacji będzie Teatr Brama z Goleniowskiego Domu Kultury. Teatr tworzy grupa studentów i osoby pracujące, które podejmują coraz nowsze wyzwania i doskonalą swój warsztat. Istotą Teatru są więzi przyjaźni i co najważniejsze pasja i radość tworzenia. Obecnie Brama zajmuje się poszukiwaniem własnej stylistyki i realizacją własnych pomysłów. Starając się nie zatracić świeżości, spontaniczności i zabawy, która daje jej istotną siłę. Teatr Brama jest także twórcą i organizatorem Międzynarodowych Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT, które odbywają się rokrocznie we wrześniu.

Zespół: Paweł Danielewicz, Marek Koścółek, Michał Wąż.

Wstęp wolny
230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę