Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nawałnica przeszła tym razem nad północą województwa

Około 200 interwencji, odnotowali strażacy na terenie województwa podlaskiego na skutek burz i silnie wiejących wiatrów. Tylko wczoraj w 23 przypadkach burze i silnie wiejący wiatr uszkodził dachy i konstrukcje budynków, najwięcej na terenie powiatów w północnej części województwa sejneńskiego 8 i augustowskiego 6.

W powiecie sejneńskim zastępy ratownicze wyjeżdżały 40 razy do usuwania skutków zdarzeń spowodowanych przez silnie wiejący wiatr z odnotowanej liczby 159 wyjazdów do tego rodzaju miejscowych zagrożeń na terenie województwa. W całym województwie działaniach związanych z usuwaniem skutków wczorajszej i przedwczorajszej burzy zaangażowanych było 256 samochodów i ponad tysiąc ratowników państwowej i ochotniczej straży pożarnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę