Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grand Prix dla Teatru Produkcyjnego

Grupa Szczypiory Teatru Produkcyjnego, działająca przy Miejskim Domu Kultury w Łomży zajęła I miejsce i tytuł Grand Prix, a dwójka jej aktorów zdobyła nagrody za kreacje aktorskie (M. Białek i A.Statkiewicz) podczas Ogólnopolskim Festiwalu Spotkań Forum Teatralnych "I tak warto żyć". Festiwal odbywał się w piątek i sobotę (3-4 grudnia) w Kielcach. Łomżyńskie Szczypiory zaprezentowały swój debiutancki spektakl pt. "Trach".

Grupa istnieje od 2003 roku. Zadebiutowała 12 grudnia spektaklem "Trach", który powstał na kanwie ich własnego scenariusza. Występ i nagrody w Kielcach to już kolejne sukcesy łomżyńskich młodych aktorów. Na "IV Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej" (etap wojewódzki), który odbył się 27-28 listopada 2004 w Białymstoku zespół zajął II miejsce.

Opiekunem grupy jest Jarosław Osicki.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę