Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

„Miejsce na wiersz”...

Daniel Matiunin z Wilna wygrał VIII konkursu recytatorski „Miejsce na wiersz”. Finałowy koncert Konkursu odbył się w piątek w Klubie Jednostki Wojskowej 1511. W finale zaprezentowało się 29 młodych artystów (gimnazjalistów i uczniów szkół średnich) z Wilna, Grodna, Bielska Podlaskiego i Zamościa.

Organizatorem tego święta poezji w Łomży jest Oddział  „Wspólnoty Polskiej” i Teatrzyk Żywego Słowa „Logos”. Występy młodych recytatorów oceniało jury pod przewodnictwem pana Marka Lechowicza. Poza Danielem Matiunin, który wgrał Konkurs, na laury zasłużyli także Katarzyna Dua z zespołu „Logos” i Paulina Dąbrowska z Bielska Podlaskiego, które ex aequo zajęły drugie miejsce, oraz Beacie Gryszkiewicz z Wilna, która zajęła trzecie miejsce. Jury postanowiło również  przyznało pięć wyróżnień, a otrzymali je: Paulina Zejer z Jedwabnego, Magdalena Kocoń z zespołu „Logos”, Wiesława Macutkjiewicz z Rudomino k. Wilna, Paweł Popkowski  III LO w Łomży, Karolina Hryniewicka z Bielska Podlaskiego.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę