Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO MATURZYSTÓW

30 kwietnia 2011r 188 maturzystów "EKONOMIKA" zakończyła przygodę ze szkołą średnią. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i młodsze koleżanki i koledzy. uroczyście pożegnali swoich absolwentów. Podczas oficjalnej części wręczono nagrody m.in. za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie. Była to także ostatnia okazja do podsumowania pracy absolwentów z trzech lub czterech lat nauki, do refleksji i zadumy. Opuszczenie murów szkoły wszak nie oznacza rozłąki, ani zapomnienia o tych, którzy tu zostają: troskliwych nauczycielach i wychowawcach, młodszych kolegach i koleżankach

 

Przecież to tutaj rodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co było obce i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie. Na pewno to wszystko to pozostanie w pamięci maturzystów na całe życie.

Dyrekcja szkoły życzyła swoim maturzystom, by zdobyli jak największą ilość punktów na maturze, bowiem to one otworzą im bramę do wymarzonych szkół wyższych.

Młodsze koleżanki i koledzy przekazali życzenia, by omijali Ich troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszyła radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Zapewnili, że będą trzymać  kciuki podczas egzaminów maturalnych.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 01 maja 2011 19:19
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:07:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę