Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Kamil Kozłowski FINALISTĄ

W roku szkolnym 2010/2011 odbył się już po raz szesnasty Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W tym roku organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych w porozumieniu z Fundacją Liceów Handlowo-Kupieckich oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie. Patronat naukowy sprawował Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie. Tegoroczny finał odbył się w finał odbył się w Zespole Szkół Nr 2 im.Księcia Warcisława IV w Szczecinku. Głównym tematem XVI TWiUH-M było "Finanse publiczne a funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa"

Przebieg wszystkich dotychczasowych piętnastu edycji Turnieju - organizowanych pod egidą Fundacji Liceów Handlowo-Kupieckich – udowodnił jego wielkie znaczenie dla środowiska ponadgimnazjalnych szkół zawodowych, przyczyniając się do pogłębienia wiedzy teoretycznej, rozwijania umiejętności, wykorzystania teorii w praktyce wśród uczniów. Osiągnięcia uczestników Turniejów są również sukcesami Nauczycieli, którzy przygotowują młodzież do udziału w zawodach i współorganizują ich przebieg.  Dodatkową zachętę do udziału w Turnieju stanowi fakt, że zgodnie z obowiązującym wykazem turniejów i olimpiad zawodowych, laureaci i finaliści Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

14-15 KWIETNA uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr6 w Łomzy pod opieka Pani Haliny Grużewskiej uczestniczyli w etapie centralnym w Szczecinku.

Jednym z Finalistów został Kozłowski Kamil

Wyróżnienia otrzymali także uczniowie szkoły:

- Sylwia Pachucka

- Małgorzata Błędos

- Agnieszka Pieńkowska

- Joanna Trawińska

- Adrianna Samełko

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 19 kwietnia 2011 10:11
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:16:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę