Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Rekrutacja trwa ...

16 kwietnia odbył się w szkole "Dzień Otwartych Drzwi". Społeczność szkolna "Ekonomika" gościła gimnazjalistów, zainteresowanych nauką w Zespole Szkól Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

 

Szkoła rokrocznie organizuje DNI OTWARTE. Akcja ta ma na celu zaprezentowanie szkoły, jej historii, osiągnięć, bazy szkoły, zorganizowanie spotkań z uczniami i nauczycielami. Przyszli nasi uczniowie mogą zapoznać się z ofertę edukacyjną szkoły, z kierunkami i profilami szkół.

Przybyłą na spotkanie  młodzież przywitał serdecznie Dyrektor szkoły - Pan Paweł Drożyner. Zainteresowaniem cieszył się występ szkolnego zespołu muzycznego i "ploteczki" starszych kolegów - czego w szkole nie wypada, a co jest do przyjęcia. Z zaciekawieniem ogladano kroniki szkolne, film o szkole i prezentację multimedialną na temat tradycji, osignięć naukowych i sportowych. W sympatycznej atmosferze młodzież zwiedzała szkołę. Można było dopytać o wszystko nauczycieli i uczniów.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 18 kwietnia 2011 13:24
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 10:16:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę