Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Szczęśliwe finały

Główne zdjęcie
Zwycięska praca Ewy Męczkowskiej

Ewa Męczkowska, siedmioletnia uczestniczka zajęć z pracowni plastycznej MDK – DŚT w Łomży zdobyła I Nagrodę w swojej kategorii w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tradycje Wielkanocne” organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w Płocku. Na konkurs wpłynęło 2163 prace z całej Polski...

Praca Michała Szyszko
Praca Michała Szyszko

Ewa pod kierunkiem instruktorki Anny Bureś stworzyła wiosenną kompozycję wycinając z tektury falistej kształty wielkanocnego kurczaczka, zajączka, baranka, koszyczka i kwiatów. Po przyklejeniu na kartce pomalowała całość farbami plakatowymi.
Ewa Męczkowska do pracowni MDK – DŚT w Łomży uczęszcza drugi rok. W ubiegłym roku zdobyła dwie nagrody w konkursach ogólnopolskich.

Szczęśliwy finał miał również Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł” organizowany przez warszawski Dom Kultury DOROŻKARNIA.  Spośród  2684. prac „wyłowiono” także prace młodych łomżyniaków z pracowni plastycznej MDK-DŚT. Na wystawie pokonkursowej znalazły się prace: Rafała Ferenca, Klaudii Grabowskiej, Krzysia Bienias, Marcela Taudula, Izy Lendy oraz wyróżniona przez jurorów praca Michała Szyszko.

Wszystkie dzieci uczęszczają do pracowni do najmłodszej grupy (6 – 10 lat).
Swoje prace wykonały pod kierunkiem instruktorki Anny Bureś w technice kolaż.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę