Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sukcesy taneczne KTT ,,AKAT”

W sobotę 20 listopada 2004 roku odbyły się turnieje : IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,Falcon 2004” w Płocku i XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Mistrzostwo Suwałk” w Suwałkach. Startujące Pary z Klubu Tańca Towarzyskiego ,,AKAT”, działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, odniosły tam wiele sukcesów.

W Płocku Łomżyńskie pary odniosły duży sukces i zakwalifikowały się do mocno obsadzonego turnieju finałowego zajmując następujące miejsca:

– w kategorii 14-15 lat klasa ,,C”:
V miejsce w tańcach latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach standardowych zdobyła para Michał Zwierz i Diana Iwanowicz. Para ta uzyskała na turnieju awans do wyższej klasy tanecznej ,,B” w stylu standard.

– w kategorii pow. 15 lat klasa ,,B”:
II miejsce w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zajęła para Andrzej Radziwanowicz i Natalia Fabian.
Trenerami par są Magdalena i Jacek Baczewscy.W Suwałkach startujące pary z Klubu Tańca Towarzyskiego ,,AKAT”, trenowane przez Magdalenę i Jacka Baczewskich, zajmując następujące miejsca:

– w kategorii 12-13 lat klasa ,,D”
III miejsce zajęła para Mateusz Bagiński i Ewelina Palnicka

– w kategorii pow. 15 lat klasa ,,D”
II miejsce zajęła para Marcin Ciołek i Malwina Radziszewska

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę