Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA Outdoor Fitness

W szkole dba się o wszechstronny rozwój intelektualny i fizyczny naszych uczniów. Sprawność fizyczna jest podstawowym warunkiem dobrego zdrowia, a nawet sukcesu zawodowego. Staramy się zapewnić młodzieży możliwość ruchu i ułatwić dostęp do atrakcyjnych sposobów dbania o kondycję fizyczną Od 6 kwietnia 2011 roku baza szkoły została wzbogacona o siłownię zewnętrzną na boisku szkolnym.

 

 

W menu głównym w zakładce BAZA SZKOŁY została zamieszczona informacja o zamontowanych urządzeniach i opis ich zbawiennego wpływu  na zdrowie człowieka.

Większość ludzi nigdy nie uprawia sportu z powodu takich wymówek, jak brak czasu, brak dostępu do odpowiednich miejsc, niezdecydowanie, jaki rodzaj sportu uprawiać czy po prostu braku funduszy na ten cel. Teraz uczniowie mają możliwość korzystania z siłowni podczas przerw i po zajęciach  lekcyjnych.  Dzięki naszej siłowni  możliwość ćwiczenia jest w zasięgu każdego.  Popatrzcie zresztą sami …


ZAPRASZAMY!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 06 kwietnia 2011 19:42
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:54:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę