Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Sukces naszych piłkarzy!!!

31 marca 2011 roku zawodnicy reprezentujący naszą szkołę wywalczyli historyczny awans do II ligi województwa podlaskiego szkół ponadgimnazjalnych w futsalu. Tego dnia graliśmy baraże o II ligę w Wysokim Mazowieckim. Do turnieju awansowaliśmy z wygraną nad ZSZ Sokółka 4:2.

 

Tak więc, do awansu wystarczała nam jedna wygrana z którąkolwiek z drużyn. Zwyciężyliśmy w obydwu meczach. Najpierw pokonaliśmy 8:5 ZS2 Grajewo, a następnie LO Wysokie Mazowieckie 8:2 i zwyciężyliśmy w turnieju zdobywając komplet 9 punktów. Wcześniej w lidze z 11 spotkań wygraliśmy 9. W sumie z 13 rozegranych meczów w sezonie 11 zakończyliśmy zwycięsko.

Dwa lata wcześniej awansowaliśmy z IV ligi do III przegrywając zaledwie 1 mecz.

Awans o dwie ligi w trzy lata to spory sukces. W przyszłym roku za cel stawiamy sobie awans do I ligi, a następnie walkę o czołowe miejsca w województwie.

 

 

Piotr Rogalski

Na zdjęciu:

 

Od lewej stoją: trener Piotr Rogalski, kapitan Łukasz Sulkowski, Paweł Rzodkiewicz, Tomasz Krajewski, Adrian Kozłowski, Marcin Woliński, Paweł Pruszko, Pan Wicedyrektor Krzysztof Domalewski.

Od lewej klęczą: Damian Szabłowski, Mateusz Chmielewski, Beniamin Szabłowski, Krzysztof Baczewski.

W drużynie grają również: Szpada Arkadiusz, Karpiński Łukasz oraz Dąbrowski Artur.

 

Foto: Od lewej stoją: trener Piotr Rogalski, kapitan Łukasz Sulkowski, Paweł Rzodkiewicz, Tomasz Krajewski, Adrian Kozłowski, Marcin Woliński, Paweł Pruszko, Pan Wicedyrektor Krzysztof Domalewski.
Od lewej klęczą: Damian Szabłowski, Mateusz Chmielewski, Beniamin Szabłowski, Krzysztof Baczewski.
W drużynie grają również: Szpada Arkadiusz, Karpiński Łukasz oraz Dąbrowski Artur.
Elżbieta Szleszyńska
pon, 04 kwietnia 2011 10:41
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:52:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę