Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


PODLASKIE TARGI TURYSTYCZNE

W dniu 18 marca 2011r. klasa I TT uczestniczyła w Podlaskich Targach Turystycznych zorganizowanych przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną. Jest to jedyna tak duża i kompleksowa impreza o charakterze turystycznym w województwie podlaskim w ciągu roku.

 

Targi Turystyczne są  wyjątkowym kiermaszem turystycznym, utrzymanym w charakterze festynu turystycznego. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy wyjazdu weekendowego w najatrakcyjniejszych rejonach Polski i poza granicami naszego kraju. Oferta wystawców jest bardzo bogata, może zaspokoić najróżnorodniejsze wymagania odbiorców - zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej oraz poszukiwaczy ciekawych przygód, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież. Większość z prezentowanych ofert sprzedawanych jest w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na targi.

Wśród wystawców znajdują się:

·  biura podróży oferujące wyjazdy na każdą kieszeń i niemal do każdego zakątka świata

·  organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży

·  hotele, pensjonaty, schroniska

·  ośrodki wczasowe i rekreacyjne

·  uzdrowiska, sanatoria i ośrodki spa

·  właściciele gospodarstw agroturystycznych

·  szkoły językowe

·  przewoźnicy (linie lotnicze, autokarowe, kolejowe i promowe)

·  regiony, gminy i powiaty oraz miasta

Targom towarzyszą także liczne atrakcje, jak: występy zespołów, pokazy tańców, degustacje specjałów regionalnych, spotkania z podróżnikami, a także konkursy z nagrodami.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
wt, 22 marca 2011 22:04
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:51:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę