Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wielki finał 20-lecia

Mocnym uderzeniem – koncertem Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego zakończyły się obchody 20-lecia istnienia w Łomży Klubu Garnizonowego. Wśród setek widzów obecnych na koncercie byli także m.in. J. E. Ks. bp Tadeusz Zawistowski, wiceprezydent Krzysztof Choiński, i dowódca garnizonu Łomża płk Robert Rettinger.

Pośród instytucji kulturalnych naszego kraju Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego stanowi wyjątkowe zjawisko. W ciągu ponad półwiecza działalności Zespół, (któremu kilka razy zmieniano nazwę, siedzibę, zakres samodzielności) wystąpił już w sumie dla kilkunastu milionów widzów, w kraju i niemal na całym świecie.
Każdy koncert Zespołu ściąga rzesze widzów. Nie inaczej było także w Łomży. Największa dostępna w mieścia sala widowiskowa - w urzędzie wojewódzkim - nie pomieściła tych, którzy na koncert przyszli.


210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę