Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Giełda piosenki dziecięcej

45 młodych piosenkarzy zaprezentuje się w sobotę podczas XII Giełdy Piosenki. Festiwal piosenki dziecięcej i młodzieżowej zorganizował Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Celem imprezy jest wyłonienie talentów wokalnych i promocja w mediach, a także integracja młodzieży utalentowanej muzycznie, wrażliwej na piękno sztuki w szczególności muzyki i śpiewu.

Festiwal organizowany jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów w trzech kategoriach wiekowych: do lat 9 włącznie, od lat 10 do 13, od lat 13 do l5. Uczestnicy, których zgłosiło się aż 45 rywalizować będą także w kategorii solistów i zespołów wokalnych (do kwartetu żeńskich, i do sekstetu mieszanych). Każdy z wykonawców ma zaprezentować dwie piosenki, przy czym pierwsza po polsku, a druga może być wykonana w języku angielskim. Rada Artystyczna Festiwalu, w skład której wchodzą m.in.: Jarosław Cholewicki – Dyrektor ROK, Jacek Szymański – konsultant d/s emisji głosu – solista Opery Bałtyckiej, Mirosław Dziewa – muzyk Orkiestra Kameralna-Łomża, dopuściła by uczestnicy Giełdy Piosenki wykonywali zarówno znane przeboje polskiej i światowej estrady jak również piosenki nowe, w tym własne kompozycje.
Początek Festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej już jutro o 10.00 w sali widowiskowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego ul. Nowa 2 w Łomży.


Lista uczestników zakwalifikowanych do XII Giełdy Piosenki Dzieciecej
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę