Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


VI edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

W dniu 3 marca 2011 roku 8 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w eliminacjach okręgowych VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznej olimpiady było: "Inwestor na rynku - giełda, prywatyzacje, fuzje i przejęcia"

Zawody odbyły się w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pierwsza część składała się z testu, po którym 50 uczestników z największą liczbą punktów przeszło do drugiego etapu polegającego na rozwiązaniu zadań sytuacyjnych i ich zaprezentowaniu.

Przed ogłoszeniem najlepszej pięćdziesiątki młodzież uczestniczyła w wykładzie na temat nowoczesnego zarządzania.

Olimpiada ma już 6 lat i ciągle się rozwija. Rośnie liczba zawodników i szkół biorących udział w Olimpiadzie. Uczniowie naszej szkoły brali udział w każdej jej edycji. Pierwsza miała miejsce w roku szkolnym 2005/2006. Przystąpili do niej zawodnicy z 726 szkół ponadgimnazjalnych. Do szóstej edycji zgłosiło się 1116 szkół - tj. 54% więcej. Z roku na rok rośnie, więc konkurencja, a o cenne nagrody warto powalczyć.

Opracowała: Hanna Cwalina

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 09 marca 2011 11:20
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:47:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę