Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


English me, czyli angielski w Ekonomiku

Serdecznie zapraszamy do korzystania i współtworzenia nowego forum English me!, które powstało dla społeczności szkolnej ZSEiO nr 6 w Łomży zainteresowanej nauką języka angielskiego. Forum jest integralną częścią portalu o tej samej nazwie, na którym znajdziecie wiele ważnych i ciekawych informacji. Żeby przejść do portalu, wystarczy kliknąć na baner na górze strony głównej forum.

 

Celem naszego forum jest nie tylko stworzenie platformy ułatwiającej komunikację pozalekcyjną pomiędzy uczniem a nauczycielem, lecz również zachęcanie uczniów do wypowiada się w języku angielskim, nie tylko na lekcjach.

 

Rozgoście się i zostańcie z nami na dłużej! :)

 

Adres: http://english.forumowisko.net

 

Do zobaczenia na forum!

Magdalena Karwowska i Katarzyna Zając-Malinowska

 

Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 07 marca 2011 12:01
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:46:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę