Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Konkurs Matematyczny EUKLIDES

10 lutego odbył się szkolny etap XII edycji Konkursu Matematycznego "Euklides". Celem Konkursu jest: 1Rozwijanie wśród uczniów motywacji do doskonalenia swych umiejętności z nauk ścisłych. 2. Zwiększanie skuteczności dostosowywania metod nauczania do współczesnych wymagań obowiązujących przy egzaminach maturalnych. 3. Podnoszenie wiedzy matematycznej uczniów kształcących się w średnich szkołach zawodowych i liceach profilowanych. 4. Promowanie uczniów posiadających ponadprzeciętną wiedzę i zdolności matematyczne.

Od początku nasza młodzież uczestniczy w tym konkursie. Mamy tu sporo laureatów. Tegorocznej edycji nadzoruje Pani Elżbieta Jastrzębska i Pani Anna Klimaszewska. Młodzież startująca w konkursie jest dobrze przygotowana. Liczymy jak zwykle na niezłe lokaty.

w tegorocznej edycji wzięło w nim udział 13 uczniów II i III klasy technikum. Do etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Sylwia Pachuska z III TB

2. Konrad Gardocki z III TA

3. Grzegorz Cwalina III TA

4. Dariusz Grabowski II TA

 

P O W O D Z E N I A  w kolejnych etapach!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pt, 04 marca 2011 10:12
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:45:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę