Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


IV Bal Charytatywny Członków i Sympatyków SKC Caritas Diecezji Łomżyńskiej

Spotkanie członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej na IV Diecezjalnym Balu Charytatywnym odbyło się 29 stycznia 2011 roku w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży. Głównym celem była zbiórka przyborów szkolnych i zabawek, które zostaną przekazane chorym dzieciom w placówkach leczniczych Diecezji Łomżyńskiej w ramach XIX Światowego Dnia Chorego.

Głównym celem była zbiórka przyborów szkolnych i zabawek, które zostaną przekazane chorym dzieciom w placówkach leczniczych Diecezji Łomżyńskiej w ramach XIX Światowego Dnia Chorego.
Uroczystość rozpoczęła się wysłuchaniem orędzia Papieża Benedykta XVI  z okazji Światowego Dnia Chorego w wykonaniu członków  Szkolnego Koła Caritas  przy Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży, powitanie gości i oficjalne rozpoczęcie balu tańcem ,,Polonez”,  który poprowadził Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej Ks. Andrzej Mikucki.
Kolejnym punktem programu było przemówienie J.E. Ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, podsumowanie kwesty "Bożonarodzeniowy Dar Serca”, która odbyła się 12 grudnia 2010 roku i wręczenie podziękowań wszystkim organizatorom  kwesty.
Po przemówieniach i podziękowaniach czas na zabawę. Wystrój sali, atmosfera, ciekawe zabawy integracyjne prowadzone przez alumnów Seminarium  Duchownego w Łomży oraz uczestników tegorocznej Zimowej Akademii Wolontariuszy, którzy w przebraniu Flinstonów animowali do zabawy  loteria fantowa, karaoke i zabawy taneczne to tylko niektóre atrakcje udanego balu. Atrakcją było malowanie twarzy.

W imprezie tej wzięli udział również uczniowie z naszej szkoły:

Patrycja Dołęga kl. I TA

Marlena Wykowska kl. I TA

Monika Mikucka kl. IC

Anita Konarzewska kl. ITC

Daniel Dąbkowski kl. ITC

Patrycja Ptak kl. IC


Organizatorzy Balu podziękowali  wszystkim Wolontariuszom, którzy zaangażowali się  i uczestniczyli w akcjach charytatywnych, podziękowali ludziom za Dar Serca, ich ofiarność i pomoc drugiemu człowiekowi, bo  służba, miłość bliźniego nadaje sens naszemu życiu i czyni je pięknym.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 05 lutego 2011 15:29
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:37:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę