Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


9 luty 2011 Dzień Bezpiecznego Internetu

(Nie)bezpieczny internet

Finał konkursu wojewódzkiego „(Nie)bezpieczny Internet” odbył się dnia 8.02.2011r w obchodzonym w tym roku Dniu Bezpiecznego Internetu. Wyniki zostały ogłoszone w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Organizatorem konkursu była Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Podlaski Urząd Wojewódzki. Adresatami konkursu byli uczniowie i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego.

 

Zasady konkursu polegały na opracowaniu przez uczniów pod nadzorem nauczyciela strony internetowej dotyczącej bezpiecznego korzystania z Internetu. Priorytetem była realizacja dwóch podstawowych celów: upowszechnienie informacji na temat zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu przez dzieci i młodzież oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w podejmowanie działań na rzecz aktywnej edukacji w zakresie promowania właściwych nawyków korzystania z sieci.

Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w tym konkursie, a reprezentował nasz zespół w składzie – Marcin Bylica i Damian Milewski z II C LO, pod opieką p. Agnieszki Wądołowskiej-Pieniek.

opr. Agnieszka Wądołowska-Pieniek

 

Wiecej informacji na stronie:

http://wrotapodlasia.pl/pl/wiadomosci/edukacja_nauka/Final_konkursu_%28Nie%29bezpieczny_Internet_.htm

Witrynę konkursową naszego zespołu można obejrzeć pod adresem:

http://secure-network.tk/

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 09 lutego 2011 12:10
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:38:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę