Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


90 lat Krwiodactwa PCK

Pod znakami Jubileuszu 90-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża odbyły się tegoroczne obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK w Łomży. Tradycyjnie stały się one okazją do szczególnego uhonorowania Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi i wyróżniających się wolontariuszy Stowarzyszenia. Kapituła Odznaki Honorowej PCK nadała swoją odznakę trzeciego stopnia Zespołowi Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6. Dyrektor szkoły Pan Paweł Drożyner otrzymał odznakę indywidualną.

Łomżyńskie obchody krwiodawczego święta odbyły się 27 listopada z udziałem wielu oficjalnych gości: Doradcy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Marka Surmacza, Wicewojewody Podlaskiego Wojciecha Dzierzgowskiego, szefów obu łomżyńskich samorządów – Jerzego Brzezińskiego i Krzysztofa Kozickiego, dyrektora RCKiK w Białymstoku – prof. Piotra Marka Radziwona. Spotkanie odbyło się w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży, który od lat okazuje bezinteresowną gościnność wolontariuszom PCK.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 01 grudnia 2010 12:31
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:34:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę