Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Młodzi aktorzy nagrodzeni

Teatr produkcyjny grupa Szczypiory z MDK-DŚT, Grupa teatralna Makarioi z III Liceum Ogólnokształcącego i Koło żywego słowa "Se Pe Re" z Publicznego Gimnazjum Nr 1 to łomżyńscy zwycięzcy eliminacji wojewódzkich Podlaskiego Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Białystok 2004. Przez dwa dni specjalne jury obejrzało i oceniło 21 grup teatralnych z terenu byłego województwa łomżyńskiego.


W poniedziałek - pierwszego dnia eliminacji – jury w składzie Alina Gielniewska – przewodniczący, Marek Żemek i Andrzej Żmuda - członkowie obejrzało 12 spektakli i postanowiło zakwalifikować do finału wojewódzkiego zespoły: Kabaret "Blef" - "Nie ma to jak u babci" ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie, Kółko teatralne - "Nie ma tego złego" z Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowie i Koło Teatralne Szkoły Podstawowej - "Pampilio'' - Zespół Szkół w Jabłoni Kościelnej.
Drugiego dnia spektakli było już tylko 9, a jury do finału wojewódzkiego zakwalifikowało trzy z Łomży. Są to:
1. Teatr produkcyjny grupa Szczypiory - teatr żywego planu "Trach" - Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży.
2. Grupa teatralna Makarioi - "Jesteś Gośka" - III Liceum Ogólnokształcące w Łomży.
3. Koło żywego słowa "Se Pe Re" - "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę