Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Zakończył sie I etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, w którym wzięło udział 4678 uczestników ze 175 szkół ponadgimnzajalnych. Z naszej szkoły do Olimpiady przystąpiło 23 uczniów. Czterech uczniów: 1. Patryk Zabielski - 51 punktów 2. Damian Rogiński - 41 punktów 3. Tomasz Ustaszewski - 35 punktów 4. Piotr Ulążka - 35 punktów zakwalifikowało sie do etapu II, który odbędzie się w 10 grudnia 2010r. w Warszawie.

Celem Olimpiady jest:

1. pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów szkół średnich i policealnych problematyką logistyczną,

2. ocena praktyczna programów nauczania przedmiotów logistycznych w szkołach ponadgimnazjalnych, stopnia ich zrozumienia i przyswojenia przez uczniów
oraz podnoszenie poziomu nauczania,

3. upowszechnianie nowoczesnej wiedzy logistycznej,

4. pozyskiwanie na studia w szkołach wyższych wartościowych intelektualnie
i silnie umotywowanych kandydatów.

Organizatorem Olimpiady jest Wyższa Szkoła Logistyki, zaś Patronat merytoryczny sprawuje Polskie Towarzystwo Logistyczne orazInstytut Logistyki i Magazynowania.

Zastępca Przewodniczącego Komitetu Głównego dr hab. prof. WSL Kazimierz Dobrzański przekazał na ręce Pana Dyrektora Pawła Drozynera podziękowanie dla Dyrekcji i Członków Komitetu Szkolnego za zaangażowanie oraz sprawne i rzetelne przeprowadzenie zawodów I stopnia.

 

 


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 29 listopada 2010 12:53
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:32:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę