Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

10 dogrywek wyborczych

Państwowa Komisja Wyborcza podała w nocy z wtorku na środę oficjalne wyniki wyborów samorządowych. W Łomży i Grajewie a także ośmiu innych gminach dawnego województwa łomżyńskiego: w Jedwabnem, gminie wiejskiej Łomża, Piątnicy, Przytułach, Radziłowie, Rajgrodzie, Śniadowie i gminie Wysokie Mazowieckie 5 grudnia odbędzie się druga tura wyborów prezydenta, burmistrzów i wójtów.

W Łomży w dogrywce wyborczej o fotel prezydenta miasta spotkają się Mieczysław Czerniawski (SLD) i Lech Antoni Kołakowski (PiS) i Grajewie w rywalizacji o funkcje burmistrza pozostali dotychczasowy burmistrz Krzysztof Waszkiewicz i Adam Kiełczewski.
W Jedwabnem o fotel burmistrza walczą jeszcze dotychczasowy burmistrz Krzysztof Ryszard Moenke i poprzedni burmistrz Michał Chajewski. W gminie Łomża w dogrywce wyborczej spotkają się dotychczasowy wójt Jacek Albin Nowakowski i Adam Marek Frączek. W Piątnicy dotychczasowemu wójtowi Edwardowi Ładzie do wygrania w pierwszej turze zabrakło tylko 0,13% głosów i w dogrywce jego kontrkandydatem będzie Adam Krzysztof Sowa.
W Przytułach Krzysztof Jan Polkowski zmierzy się z Rafałem Demby. W  Radziłowie Krzysztof Milewski będzie rywalizował z Robertem Ziemkiewiczem, a w Rajgrodzie Czesław Karpiński z Zygmuntem Dziądziakiem.
W Śniadowie, gdzie o fortel wójta rywalizowało aż 9 kandydatów do wyborczego finału przeszli Rafał  Pstrągowski i Andrzej Zaremba, natomiast w gminie Wysokie Mazowieckie Krzysztof Krajewski zmierzy się z Leszkiem Gruchałą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę