Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


„Dzisiaj zniknęły wrogie nam trony, powiewa sztandar biało-czerwony. Powiewa sztandar ten pełen chwały w polu czerwonym nasz Orzeł Biały.”

92 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, "dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego" w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Rocznicę tego wydarzenia uczczono w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży uroczystym apelem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły przy pomocy p. Magdaleny Karwowskiej i p. Arkadiusza Bałazego.

 

 

Na tę niezwykłą lekcję historii złożył się montaż fragmentów poezji patriotycznej oraz najważniejszych faktów dotyczących drogi Polaków do niepodległości. Uczniowie przypomnieli sobie również postać Marszałka Józefa Piłsudskiego – orędownika Polski silnej i wolnej od kajdanów zaborców. Oprawę muzyczną stanowiły natomiast utwory zaśpiewane przez szkolny zespół muzyczny pod kierownictwem p. dyr. Krzysztofa Domalewskiego.

 

mgr Magdalena Karwowska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 17 listopada 2010 11:24
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:30:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę