Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Pożegnanie Maturzystów 2010

W piątek - 30 kwietnia 2010 roku o godzinie 10.00 Społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży pożegnała tegorocznych maturzystów. Uroczystość miała szczególny charakter. Oficjalną część akademii rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu narodowego.

Pan dyrektor mgr Paweł Drożyner powinszował maturzystom wysokich średnich oraz wręczył świadectwa, nagrody książkowe i rzeczowe dla uczniów, którzy ukończyli nasze liceum i technikum z wyróżnieniem. Nagrodzone zostały  również osoby, które godnie reprezentowały naszą szkołę w rozgrywkach międzyszkolnych osiągając wysokie lokaty w konkursach sportowych oraz konkursach przedmiotowych.

Pan Dyrektor złożył też serdeczne podziękowania rodzicom uczniów, którzy zaangażowali się w życie szkoły. Przedstawiciele klas podziękowali wychowawcom i nauczycielom za trud włożony za przygotowanie ich do dorosłego życia.

Po wręczeniu nagród rozpoczęła się część druga część uroczystości przygotowana przez uczniów klas drugich.

 

Wspomnienia absolwentów:

 

Zawsze będziemy mile wspominać…

 

… Gdy mijam jej próg

Przelewa się przeze mnie mieszanka uczuć.

Radość.

Gdyż znowu widzę te znajome twarze.

Ciekawość.

Bo nie wiem co się dziś wydarzy.

Niepokój.

Chcę znać stopień za ostatni test.

Czuję też taki malutki stres.

Obawę przed zdarzeniami dnia.

Dumę.

Że należę do tego grona.

W konkursach międzynarodowych nikt nas nie pokona.

I żal.

Bo to już ostatni rok.

Taka jest mych uczuć rzeka.

Jej nurt płynie korytarzami.

Między salami, przyjaciółmi, nauczycielami.

I nikt przywiązania mego zburzyć nie zdoła.

Taka już jest moja „DROGA szkoła”

 

Zawsze, kiedy przejdę obok szkoły – uśmiechnę się, pewnie serce mocniej zabije, a pamięć powróci. To tu wkroczyłam w dorosłość, zawiązałam przyjaźnie i … Wiem, ile pracy i wysiłku włożyli nauczyciele, aby wskazać nam drogę ku przyszłości, która budzi w nas niepokój. Lata spędzone w Ekonomiku to nie tylko okres nauki, ale również wspólne Wigilie, kuligi, wycieczki i wyjątkowa Studniówka. Nie zapomnę o ideałach, które nam wpajano: o patriotyzmie, uczciwości i wolności. Wiem ,że muszę iść dalej – śmiało patrząc w przyszłość. Tęskniąc – będę pamiętać.

Iza – klasa IIIA

 

Trzy lata spędzone w murach EKONOMIKA stały się ważnym momentem naszego życia. Był to czas, w którym zdobyliśmy mnóstwo wiedzy i umiejętności, które będą naszym drogowskazem w przyszłość.

Lecz to co dobre szybko się kończy… Teraz rozpoczynamy kolejny etap „drogi” – wkroczymy w nowe otoczenie, środowisko i dorosłe życie.

Podziękowania kierujemy do nauczycieli, gdyż to Oni otwierali się przed nami „jak księga” i ukazywali nam najważniejsze wartości życiowe. Pozostaje nam tylko obiecać, że dalej będziemy pracować nad sobą realizując założone cele. Pragniemy być ludźmi wartościowymi, a do tego mamy już odpowiednie przygotowanie…

Paulina Konopka – klasa IIIB

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
pon, 03 maja 2010 11:06
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:21:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę