Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Najzdolniejsi w województwie...

180 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego, w tym 13 z Łomży, otrzyma stypendia ufundowane przez samorząd województwa podlaskiego. Stypendia, po 350 zł miesięcznie, otrzymają przede uczniowie szczególnie uzdolnieni, zwłaszcza w zakresie nauk matematyczno – przyrodniczych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i zamieszkujący obszary wiejskie.

Stypendia  sfinansowane będą w ogromnej części z funduszy unijnych. Przyznane na 12 miesięcy stypendium mają być przelane na konta uczniów w jednej transzy pod koniec tego roku.
Jak informuje Urząd Marszałkowski w ramach przeprowadzonego naboru zgłoszono niemal pół tysiąca wniosków z których wybrano 180 najlepszych.
Do podpisania umowy o stypendium potrzebne będą m.in. Numeru Identyfikacji Podatkowej stypendystów dlatego osoby, które nie posiadają jeszcze (NIP), powinny niezwłocznie wystąpić do właściwego, ze względu na adres zamieszkania, Urzędu Skarbowego o jego nadanie.

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę