Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Wspomnienie z wakacji

W czasie wakacji uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Wakacyjnym Obozie Naukowym, realizowanym w ramach Projektu „SZKOŁA KLUCZOWYCH KOMPETENCJI. Program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski Wschodniej”.

Na obozie we Władysławowie, na I turnusie przebywało 80 uczniów (10 uczniów z każdej szkoły) z dwóch województw  – podlaskiego i mazowieckiego, po 4 szkoły z każdego województwa. Wszyscy uczestnicy WON reprezentowali Kompetencję – TECHNOLOGIA INFORMACYJNA.

Z naszej szkoły w obozie uczestniczyło 10 uczniów z klasy I TL z opiekunem p. Agnieszką Wądołowską-Pieniek, którzy przebywali na turnusie od 6 lipca do 12 lipca 2010r.

W ramach WON uczniowie zdobywali i poszerzali swoją wiedzę z zakresu technologii informacyjnej. Od rana do obiadu uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach merytorycznych, a po południu odpoczywali zwiedzając Władysławowo, Puck, Hel, Rozewie, Cetniewo. Wolny czas spędzali uczestnicząc w różnych zajęciach rekreacyjno – sportowych, ale najchętniej na plaży i w morzu – chroniąc się przed upałem.

Opracowanie – mgr inż. Agnieszka Wądołowska-Pieniek

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 25 września 2010 12:52
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:26:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę