Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Jan Paweł II - Uczeń Mistrza 2010

W Wielki Piątek odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Wielkanocnych. W Misterium ukazano osobę Papieża Jana Pawła II na tle orędzia Ewangelii. Filmy, słowa odnosiły się do osoby i nauczania Ojca Świętego, natomiast postaci, ich gesty i akcja sceniczna tworzyły obraz- ikonę wydarzenia Paschalnego ( męki, śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa ).

W Misterium wzięli udział uczniowie klasy I A. Apel przygotowała Pani Ewa Przystępska. Muzyka: P. Rubik „ Tryptyk Rzymski”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
cz, 15 kwietnia 2010 21:32
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:20:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę