Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom

Kilkadziesiąt szkół z województwa podlaskiego, w tym 11 z Łomży i powiatu łomżyńskiego, może pochwalić się Honorowym Certyfikatem Bezpieczeństwa „Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom”. Program prewencyjny stworzyła Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku przy współpracy ze strażą pożarną, sanepidem i inspekcją pracy.

Każda szkoła, która wzięła udział w programie musiała przygotować Program Bezpieczeństwa w szkole zawierający między innymi informacje o placówce, a w szczególności o sposobach radzenia sobie z przypadkami przestępczości wśród uczniów, metodach działań profilaktycznych prowadzonych przez szkołę, a także zakres współpracy z poradniami i ośrodkami prowadzącymi działalność pomocową. Projekty oceniane były przez specjalną komisję do spraw bezpieczeństwa, w skład której weszli przedstawiciele instytucji współtworzących Honorowy Certyfikat Bezpieczeństwa. Komisja na podstawie oceny działalności poszczególnych szkół wyłoniła te które na certyfikaty bezpieczeństwa zasłużył. Z 71 szkół które zgłosiły się do programu otrzymało go 46 placówek. Z łomżyńskich szkół takie certyfikaty trzymały: Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicz, Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich,  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Specjalnych.
Certyfikaty otrzymały też szkoły podstawowe w Miastkowie, Wygodzie, Piątnicy i Rydzewie (gm. Miastkowo) oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Śniadowie i Zespół Szkół w Przytułach.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę