Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Spływ kajakowy drużyny futsalu

W dniach 16-17 września 2010 roku zawodnicy szkolnej drużyny futsalu brali udział w spływie kajakowym Czarną Hańczą. Celem wyjazdu była integracja grupy, doskonalenie sprawności fizycznej, uprawianie formy turystyki kwalifikowanej jaką jest kajakarstwo oraz poznanie fragmentu szlaku Czarnej Hańczy.

 

 

Początek spływu miał miejsce w miejscowości Wigry, znajdującej się nad jeziorem Wigry na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Przed wyruszeniem na trasę zwiedziliśmy Pokamedulski Zespół Klasztorny, którego gościem był m.in. papież Jan Paweł II.

Spływ rozpoczął się na jeziorze, z którego następnie wpłynęliśmy na rzekę. Pogoda  dopisywała,           a odcinek pierwszego dnia liczył tylko 9 km. Po dotarciu na miejsce noclegowe w Maćkowej Rudzie         i rozbiciu obozowiska uczestnicy spływu skorzystali m.in. z sauny fińskiej oraz skosztowali regionalnej kuchni. Dzień zakończyliśmy ogniskiem.

Drugiego dnia pogoda była jeszcze lepsza i o godzinie 11-ej byliśmy już na szlaku. W piątek odcinek był dwukrotnie dłuższy, za to ładniejszy. Po około 4 godzinach płynięcia dobiliśmy do miejscowości Frącki – celu naszego spływu. Stamtąd odebrał nas bus i wszyscy wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi     do Łomży.

Piotr Rogalski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
śr, 22 września 2010 11:40
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:25:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę