Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Spływ kajakowy Narwią uczniów Ekonomika

W dniu 15 czerwca 2010 roku odbył się w ramach funkcjonowania szkolnego koła PTTK 1-dniowy spływ kajakowy rzeką Narwią. Trasa liczyła około 25 km i zaczynała się w Łomży a kończyła w Nowogrodzie.

 

Spływ był bardzo udany, pogoda dopisała. Było zabawnie, uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Na zakończenie spływu, po dotarciu na miejsce zorganizowane zostało ognisko na którym piekliśmy kiełbaski.

Ponieważ impreza była bardzo udana, na przyszły rok planowany jest spływ kilkudniowy inną rzeką – np. Czarną Hańczą, Krutynią lub Rospudą.

 

Piotr Rogalski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
nie, 20 czerwca 2010 20:41
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:23:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę