Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

1 WRZEŚNIA 2010r. o godzinie 9.00 rozbrzmiał pierwszy dzwonek NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2010/2011 w polskich szkołach. Inaugurację roku szkolnego w naszej szkole rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz odczytaniem listu Ministra Edukacji Narodowej Pani - Katarzyny Hall.

Następnie Dyrektor Szkoły  Paweł Drozyner powitał serdecznie uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Poinformował o organizacji Roku Szkolnego 2010/2011 oraz życzył wszystkim owocnej pracy i samych sukcesów.

Tradycyjnie  delegacja młodzieży z wicedyrektorm szkoły, Panem Krzysztofem Domalewskim złozyła kwiaty i zapaliła znicz przy obelisku upamiętniającym pomordowanych synów Łomzy przez NKWD oraz przy kamieniu Pamięci wychowanków i nauczycieli szkół ekonomicznych i handlowych w 100 lecie powstania szkoły.

Wojewódzkie uroczystości inauguracji roku szkolnego odbyły się z udziałem Podlaskiego Kuratora Oświaty Jerzego Kiszkiela w I Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Elżbieta Szleszyńska
so, 04 września 2010 19:58
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:24:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę