Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Łomżyński aktor Tomasz Rynkowski nagrodzony

Tomasz Rynkowski aktor Teatru Lalki i Aktora w Łomży został nagrodzony na zakończonych Międzynarodowych Spotkaniach Teatrów Lalek w Toruniu. Bagroda za najlepszą rolę męską to dowód uznania za kreowaną przez Tomasza Rynkowskiego rolę Lejzorka w przedstawieniu "Opowieść o Lejzorku Rojtszwańcu".

Nagroda przyznana przez jury pod przewodnictwem Henryka Izydora Rogackiego, poza rangą prestiżową ma także wymiar materialny - 1.000 zł ufundowane przez Urząd Miasta Torunia.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę