Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Policja poszukuje policjantów...

Policjantów w Łomży jest za mało... Teraz sytuację dodatkowo komplikują wakacje, a więc sezon na urlopy takę w policji. Komendant Miejski Policji w Łomży ogłosił właśnie, że poszukuje policjantów, którzy chcieliby rozpocząć pracę w mieście. W sumie w Komendzie wolnych jest w 14 etatów policyjnych. Połowa z nich to wakaty w wydziale prewencji.

W sumie łomżyńska Komenda dysponuje 228 etatami policyjnymi. Niestety nie oznacza to, że tylu policjantów ma do dyspozycji Komendant. Dziś 14 z tych etatów pozostaje nieobsadzonych, a kolejnych 17 policjantów jest chorych i przebywa na zwolnieniach lekarskich. Jeśli do tego dołożymy jeszcze tych którzy już są, właśnie idą, albo zarz pójdą na kilkutygodniowe urlopy sytuacja kadrowa Komendy i znacznie się komplikuje...  Dlatego Komendant Miejski Policji w Łomży rozpoczął poszukiwania policjantów, którzy chcieliby przyjść do pracy do miasta.  Na stronie internetowej Komendy opublikowano listę wakatów wraz z grupą zaszeregowania i mnożnikiem od których zależy wysokość wynagrodzenia policjantów.
- Oferta skierowana jest przede wszystkim do funkcjonariuszy z sąsiednich jednostek, ale także dla tych policjantów, którzy gdzieś z Polskie chcieliby się przenieść na stałe do Łomży – mówi Izabela Białomyzy z KMP w Łomży.
Najwięcej wolnych miejsc jest w wydziale prewencji, gdzie od zaraz prace może znaleźć 7 policjantów. Poza tym wolne miejsca są także w wydziałach kryminalnym, ds. przestępczości narkotykowej, przeciwko mieniu oraz w drogówce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę