Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Epoka Prymasa Tysiąclecia

W dniu 27.05.2010r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie odbył się finał wojewódzki VIII edycji konkursu „Epoka Prymasa Tysiąclecia, w której wzięliśmy również udział.

 

Finał przebiegał w dwóch etapach. Najpierw zawodnicy rozwiązywali test. Do drugiego etapu awansowało po pięciu najlepszych zawodników z gimnazjów i szkół ponadgiomnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowały:

Małgorzata Błędos – klasa IIITB

Justyna Wysocka   - klasa IIITB

Ewelina Ulążka     - klasa IIITB

Do ostatecznej rozgrywki po teście pisemnym awansowała Justyna Wysoka, która ostatecznie zajęła IV miejsce. To duże osiągnięcie z uwagi na dużą konkurencję ( 45 zawodników z 15 szkół ponadgimnazjalnych województwa) i wysoki poziom.

W kategorii drużynowej uplasowaliśmy w połowie stawki szkół ponadgimnazjalnych.

Gratuluję dziewczynom, gdyż wszystkie były o „włos” od finału.

 

Aneta Wiktorzak
cz, 27 maja 2010 10:30
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 09:22:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę