środa, 01 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Wyniki III Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o „Mistrzostwo Łomży”

W sobotę 23. października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 10 odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Mistrzostwo Łomży” pod patronatem prezydenta Łomży.

Organizator:
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży; Klub Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

W turnieju startowało 105 par tanecznych w 11 kategoriach wiekowych w III blokach tanecznych Uczestnikami turnieju były pary z 30 klubów z całej Polski m.in. z Warszawy, Białegostoku, Olsztyna, Pruszkowa, Ostrołęki, Raszyna.

Łomżę reprezentowało 20 par tanecznych z Klubu Tańca Towarzyskiego „Akat”.

10-11 LAT PARY POCZĄTKUJĄCE

I miejsce MATEUSZ I MAGDA MODZELEWSCY- Fan Ostrołęka
II miejsce MACIEJ DZIEKOŃSKI AMANDA DARMETKO- Akat Łomża
III miejsce BARTŁOMIEJ WISZOWATY, IZABELA NOWOGRODZKA-Fan Ostrołęka

IV miejsce ŁUKASZ KIJEWSKI, EDYTA SUROWIK- Akat Łomża
VI miejsce TOMASZ FILIPKOWSKI, MARTA OKUNIEWSKA – Akat Łomża

12-13 LAT PARY POCZĄTKUJĄCE

I miejsce WOJCIECH KOPER, MAŁGORZATA NAWALNICKA- Brawo Raszyn
II miejsce RAFAŁ SASINOWSKI, KLAUDIA CIEŚLUK – Akat Łomża
III miejsce JAKUB KOSIŃSKI, IZABELA STRUMIŁOWSKA- Akat Łomża

10-11 LAT KLASA D

I miejsce JAKUB KOWALSKI, RENATA SAWICKA- Duet Warszawa
II miejsce MACIEJ HABEDANK, KAROLINA MRÓZ – Power Dance- Olsztyn
III miejsce JAROSŁAW SADOSKI, PATRYCJA KRUMIN- Power Dance Olsztyn

IV miejsce ŁUKASZ TCHÓRZEWSKI, ILONA HARMUŁOWICZ- Akat Łomża

10-11 LAT KLASA C w tańcach standardowych

I miejsce DAMIAN SOBIESKI, MEGI CZARNIECKA- Akat Łomża
II miejsce JAKUB PERZANOWSKI, KAROLINA CHRZANOWSKA-Fan Ostrołęka
III miejsce PRZEMYSŁAW WELK, DOMINIKA BIELSKA- Fan Ostrołęka

10-11 LAT KLASA C w tańcach latynoamerykańskich

I miejsce PRZEMYSŁAW WELK, DOMINIKA BIELSKA- Fan Ostrołęka
II miejsce DAMIAN SOBIESKI, MEGI CZARNIECKA- Akat Łomża
III miejsce JAKUB PERZANOWSKI, KAROLINA CHRZANOWSKA-Fan Ostrołęka

12-13 LAT KLASA D

I miejsce JAN RECHOWICZ, MAGDALENA ŻMUDZKA- Duet Warszawa
II miejsce PAWEŁ KOSTRZEWA, ADRIANNA POSIADŁA- Progress Warszawa
III miejsce ARIEL KĘPKA, MARTA ŁUGOWSKA – Jaremi Pruszków

VI miejsce MATEUSZ BAGIŃSKI EWELINA POLNICKA – Akat Łomża

12-13 LAT KLASA C w tańcach standardowych

I miejsce KAROL MALINOWSKI, NATALIA JANIUK- Twist Białystok
II miejsce PAWEŁ RĄCZKA, MARTA WINIARSKA- Duet Warszawa
III miejsce MICHAŁ SMĘTEK, MAGDALENA ZDUŃCZYK- Akat Łomża

V miejsce MATEUSZ SOLIŃSKI, MAGDALENA BAGIŃSKA- Akat Łomża

12-13 LAT KLASA C w tańcach standardowych

I miejsce ŁUKASZ SZALC, ELA SADOWSKA- Power Dance Olsztyn
II miejsce KAROL MALINOWSKI, NATALIA JANIUK- Twist Białystok
III miejsce MICHAŁ SMĘTEK, MAGDALENA ZDUŃCZYK- Akat Łomża

V miejsce MATEUSZ SOLIŃSKI, MAGDALENA BAGIŃSKA- Akat Łomża

POWYŻEJ 15 LAT KLASA D

I miejsce PRZEMEK KRAWCZUN, PAULINA DROŻYNER- Power Dance Olsztyn
II miejsce MARCIN CIOŁEK , MALWINA RADZISZEWSKA- Akat Łomża
III miejsce GRZEGORZ KALICIŃSKI, JUSTYNA JĘDRZEJEWSKA- Akademia Tańca Warszawa

14-15 LAT KLASA D

I miejsce MACIEJ REGIELSKI, MAGDALENA WARGOWSKA- Smirnow Warszawa
II miejsce ADAM I ANNA ZWOLAN- Tip Top Białystok
III miejsce JAROSŁAW I ANNA SIEKIERA – Smirnow Warszawa

VI miejsce PAWEŁ ŁUPIŃSKI EMILIA FELTER – Akat Łomża

14-15 LAT KLASA C w tańcach standardowych

I miejsce PAWEŁ ŁEBKOWSKI, SYLWIA JASIONOWSKA- Akat Łomża
II miejsce MICHAŁ ZWIERZ DIANA IWANOWICZ – Akat Łomża
III miejsce SEBASTIAN SKROBAŃSKI, JULITA OSTRZYGAŁO- Tan- Tan Łapy

V miejsce DOMINIK ŻMIJEWSKI, ANNA ZACHARZEWSKA- Akat Łomża

14-15 LAT KLASA C w tańcach latynoamerykańskich

I miejsce PRZEMYSŁAW WAŁĘGA, ALEKSANDRA FABIAŃSKA Corte Warszawa
II miejsce NORBERT SIKORA, MILENA DUCH- Atria Ostrołęka
III miejsce MICHAŁ WOJDALSKI, AGNIESZKA DRZEWIECKA- Power Dance Olsztyn

IV miejsce MICHAŁ ZWIERZ DIANA IWANOWICZ – Akat Łomża
V miejsce DOMINIK ŻMIJEWSKI,ANNA ZACHARZEWSKA – Akat Łomża
VI miejsce PAWEŁ ŁEBKOWSKI, SYLWIA JASIONOWSKA- Akat Łomża

POWYŻEJ 15 LAT KLASA C tańce standardowe

I miejsce PIOTR, MARTA TUGEMAN – Tęcz Białystok
II miejsce GRZEGORZ ZAWIEROWSKI, ADRIANNA OSTROWSKA- Estela Olsztyn
III miejsce MACIEJ PIOTROWSKI, KATARZYNA RUSIŁOWICZ- Rytm Białystok

POWYŻEJ 15 LAT KLASA C tańce latynoamerykański

I miejsce MACIEJ PIOTROWSKI, KATARZYNA RUSIŁOWICZ- Rytm Białystok
II miejsce KAMIL GALANEK, EWA DUBOWIK – Akat Łomża
III miejsce KRZYSZTOF RICHTER, KAROLINA TUROWSKA- Impuls Ostrołęka

POWYŻEJ 15 LAT KLASA B tańce standardowe

I miejsce BARTEK BIELAWIEC, ANETA ZARZECKA- Animusz Białystok
II miejsce ANDRZEJ RADZIWANOWICZ, NATALIA FABIAN- Akat Łomża
III miejsce SEBASTIAN MAZEK, JUSTYNA JAKUBOWSKA – Corte Warszawa

POWYŻEJ 15 LAT KLASA B tańce latynoamerykańskie

I miejsce ADRIAN WILCZKO, KAROLINA STASIEŁUK – Tip-Top Białystok
II miejsce PAWEŁ PETNIAK OLGA KORNELUK – Corte Warszawa
III miejsce ANDRZEJ RADZIWANOWICZ, NATALIA FABIAN- Akat Łomża

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę