Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@
SPONSOR ŁOMŻYŃSKIEJ JESIENI KULTURALNEJ

HALINA FRĄCKOWIAK – koncert jubileuszowy

“Idę dalej…” - tym hasłem Halina Frąckowiak oznajmiła całej Polsce w 1971 roku, że oto wkracza na drogę samodzielnych poszukiwań muzycznych. Jej kunszt interpretacji i niespotykana muzykalność czynią z Niej wokalistkę powszechnie uwielbianą. Dokonane przez Nią nagrania są perłami polskiej muzyki rozrywkowej, a ich wartość można najtrafniej ocenić słuchając Jej “na żywo”.

Z towarzyszeniem świetnych muzyków kreuje oryginalne wersje swoich piosenek, które wszyscy doskonale pamiętają oraz nowe utwory pochodzące z najnowszej płyty “Halia”.
Drogą swą prowadzi nas konsekwentnie od wielu lat dostarczając coraz to nowych emocji i wzruszeń, które wywoływane są Jej ekspresją, zmysłowością i talentem. Jeszcze z pewnością oznajmi nam wiele razy: “Idę dalej…” z oczywistym dla nas pożytkiem.

22 października 2004r, godz. 19.00
sala widowiskowa PUW, Łomża, ul. Nowa 2
Bilety: 20 zł w przedsprzedaży (MDK- DŚT i Galeria Pod Arkadami, Stary Rynek) i 25 zł w dniu koncertu. Dla zorganizowanych grup przewidzieliśmy znaczne zniżki przy zakupie biletów.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę