Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Podwyżka w „czerwoniakach”

Od dziś droższy jest przejazd autobusami komunikacji miejskiej w Łomży. Na ostatniej sesji Rada Miasta uchwaliła średnio 5% podwyżki biletów MPK. Bilet jednorazowy normalny zdrożał o 10 groszy, a więc zamiast 2,10 zł trzeba zapłacić 2,20 zł.

Popularniejsze w mieście bilety sześcioprzejazdowe kosztują teraz 12,60 zł. Bilet miesięczny imienny na jedną linię 71 zł, a na wszystkie linie 81 zł. To ceny tzw. biletów normalnych, ulgowe są o połowę tańsze i jak podkreśla MPK znaczna większość pasażerów – nawet 80% - korzysta właśnie z przejazdów ulgowych i bezpłatnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę