Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Udany debiut łomżyńskich tancerzy na mistrzostwach świata

W dniach 29 września-3października 2004 r. odbywały się w Bremen (Niemcy) Mistrzostwa Świata „HIP-HOP DAYS” organizowane przez Międzynarodową Federację Tańca I.D.O. Polskę na tych zawodach reprezentowała łomżyńska formacja Twisting Crazy Group z Miejskiego Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych.

Nasi tancerze muszą ten start uznać za udany, gdyż zajęli doskonałe siódme miejsce w międzynarodowej konkurencji, wyprzedziły ich ekipy ze Szwajcarii, Niemiec. Trzynastoletni Tomek Jarosik w kategorii breakdance solo uplasował się na piątym miejscu. Łomżyńscy tancerze już w sobotę 9 października znowu będą walczyć o prymat pierwszeństwa, tym razem podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „WIRUJĄCA STREFA”, który będzie odbywać się w Łomży.
210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę