Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Stypendia i Puchary Prezydenta Miasta Łomża

W dniu 18 listopada w Hali Sportowej im Polskich Olimpijczyków przy ul. Ks. Anny odbyła się uroczystość wręczania młodzieży stypendiów miasta Łomży za osiągnięcia naukowe i sportowe oraz posumowanie sportowej rywalizacji szkół miasta Łomża za rok szkolny 2008\2009.

*stypendia sportowe z rąk Prezydenta Miasta Łomża mgr inż. Jerzego Brzezińskiego otrzymali:  Łukasz Bronakowski oraz Krzysztof Baczewski.
*w sportowej rywalizacji w kategorii szkół ponadgimnazjalnych o „Puchar Prezydenta   Miasta Łomża” w kategorii chłopców ZSE i O nr 6 w Łomży zajął II miejsce.
* w sportowej rywalizacji w kategorii szkół ponadgimnazjalnych o „Puchar Prezydenta   Miasta Łomża” w kategorii dziewcząt ZSE i O nr 6 w Łomży zajął I miejsce.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pon, 04 stycznia 2010 13:24
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:34:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę