Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wirująca strefa

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży jest organizatorem po raz trzeci Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Młodzieżowego „Wirująca strefa”, który odbędzie się w dniach 9-10 października 2004 r. w sali Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Turniej ma zasięg ogólnopolski, a uczestniczą w nim soliści i formacje różnych stylów (break dance, electric boogie, funky, hip hop, freestyle) oraz różnych kategorii wiekowych. W poprzedniej edycji wzięło udział około 300 uczestników (wśród laureatów był m.in. Mistrz Świata Juniorów w break dance).

Swój udział zgłaszają grupy z całej Polski m.in.: Bydgoszczy, Białegostoku, Torunia, Szczecina, Włocławka, Gdańska, Wołomina, Opola, Inowrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego.

Łomżę reprezentować będą grupy: „Crazy Twisting Grupe”; (prowadzona przez instruktora tańca MDK-DŚT – Marka Kisiela) i „Twist” (prowadzona przez Beatę Kisiel).

Patronat honorowy nad turniejem sprawuje Prezydent Łomży.

PROGRAM IMPREZY:
11.10 (SOBOTA)
12.00 - rozpoczęcie i eliminacje - PUW, ul Nowa 2
19.00 – pokaz grupy B-TOWN ALLSTARS z Niemiec
12.10 (NIEDZIELA)
10.00 – finały - PUW, ul Nowa 2

BILETY:
5 zł - 1 dzień,
5 zł – pokaz B-TOWN ALLSTARS
12 zł - KARNET

zapraszamy

relacja z Wirującej Strefy 2004
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę