Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Uczniowie mówią dorosłym „Nie podgrzewaj atmosfery! – zrób coś dla klimatu”

W związku z odbywającą się w dniach 7-18 grudnia 2009r Konferencją Klimatyczną w Kopenhadze uczniowie klasy II A LO chcieli zwrócić uwagę społeczności szkolnej na problemy związane z ocieplaniem się klimatu. Zorganizowali wystawę plakatów, będą też rozdawać ulotki zachęcające do indywidualnych działań na rzecz klimatu.

 

Uczniom tej klasy bliskie są te problemy, ponieważ uczestniczyli w realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Nie podgrzewaj atmosfery”, którego celem było:

-     nadanie problemowi ocieplenia klimatu właściwej rangi w odbiorze społecznym,

-     uświadomienie osobistej odpowiedzialności za zmiany klimatu każdego z nas

-     ukazanie możliwości indywidualnych działań na rzecz klimatu.

W ramach projektu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach poświęconych zmianom klimatu, poznali ich przyczyny i skutki, dowiedzieli się jak każdy z nas może chronić klimat w życiu codziennym, co robi społeczność międzynarodowa aby chronić klimat.

Przygotowała: p. A.Okulicz

Aneta Wiktorzak
pon, 14 grudnia 2009 14:14
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:33:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę