Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Pobili się Czeczeni

Czterech mężczyzn, obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej, zatrzymali nocą łomżyńscy policjanci. Mężczyźni wszczęli burdę przy. ul. Księcia Janusza. Jak informuje kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, wszyscy byli pijani, jeszcze trzeźwieją...

Dąbrowski informuje, że policjantów wezwał jedne z mieszkańców okolicznych bloków uskarżając  się głośno zachowujących się i przepychających się ludzi. Funkcjonariusze, którzy dojechali na miejsce dostrzegli czterech ciągających się mężczyzn, który zatrzymano.
- Wszyscy to obcokrajowcy. Obywatele Rosji, narodowości czeczeńskiej – mówi Dąbrowski.
Wszyscy byli pijani.
- Po badaniu okazało się, że każdy z nich miał po około 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – dodaje policjant.
Mężczyźni, zostali zatrzymani, a gdy wytrzeźwieją będą prowadzone z nimi dalsze czynności. Czeczeńcy mają odpowiadać za zakłócanie ładu i porządku publicznego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę