Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

PROROCKOWANIE dziesiąta edycja Non Stop Rock Festiwal

1 października 2004, godz. 19.00 Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 Wystąpią: root / warszawa / rock / thuoc / warszawa / psychodelia (psycho cold-wave) punk-rock / sezamkova / lublin / neo-electro-pop-core /

sezamkova
sezamkova
thouc
thouc
root / warszawa / rock / www.rootband.prv.pl
Okres, w którym można już mówić, że zespół Root faktycznie istnieje to czerwiec 2003 roku. Wtedy to zostaje ustalony pełny skład. Na początku 2004 roku nagrywają materiał studyjny, grają sporo koncertówm.in. w klubie Nemo z okazji 10. rocznicy śmierci Kurta Cobaina u boku Ginger, Plateau czy Orbity Wiru. Na Przeglądzie "Studnia 2004" otrzymują wyróżnienie od jury.

thuoc / warszawa / psychodelia (psycho cold-wave) punk-rock / www.thuoc.prv.pl
...w zasadzie za prawdziwy początek zespołu należy uznać rok 1996 . Wtedy to Jacek wraz z Michałem Glibowskim(gtr) utworzyli zespół, który stał się fundamentem dla dzisiejszego THUOC. Następnie do zespołu dołączyli znakomity basista Marcin "BUJAK" Bujakowski oraz perkusista Andrzej Betcher. Zespół zagrał kilka koncertów, w tym jeden znakomity na deskach RIVIERY REMONT(21.marca 1997), gdzie podczas przeglądu bez nagród nieoficjalnie. Przez okres 1998-2001 zespół żył tylko próbami i nieustannym poszukiwaniem gitarzysty basowego. Przełom nastąpił w połowie 2001 roku, gdy do zespołu dołączył basista Piotrek Winiarczyk. Również na moment powrócił jeden z jego założycieli Michał Glibowski. Nagrali DEMO. Thuoc w końcu zaczął koncertować.
Obecny skład zespołu: Jacek Borucz (voc.,git), Michał Bieliński (git. basowa), Tomek Smak (git), Witold Juda-Rembielak (perkusja). Ważniejsze osiągnięcia: Wyróżnienie na PEPE 05/2003, wyróżnienie w DCPK 11/2003, wygrana na Praskiej Fali Dźwięku 05/2004. Support m.in. Kayah, Cool Kids of Death. Można usłyszeć ich w radio: trójka (Minimax), Radio Dla Ciebie, Radio Szczecin, Radio Rock Net. Zagrali ponad 60 koncertów.

sezamkova / lublin / neo-electro-pop-core / www.sezamkova.pl
Grupa wywodzi się z Dęblina. Jej członkowie to trzej młodzi ludzie używający klasycznych instrumentów strunowych i perkusyjnych. Zespół poszukuje nowych brzmień wykorzystując możliwości modulacji i filtrowania dźwięku za pomocą elektronarzędzi muzycznych. Nie zapomina przy tym o swoich korzeniach: Jimi Hendrix, Bad Brains, Red Hot Chili Peppers i wiele innych.
Ważniejsze osiągnięcia: występ na V Przystanku Woodstock w Żarach, Występ w TVP 1 w programie „Rower Błażeja”, wielokrotne koncerty w ramach Dni Kultury Studenckiej w całej Polsce, coroczny udział w koncertach organizowanych przez WOŚP Jurka Owsiaka. Sezamkova supportowała takie zespołu jak: Acid Drinkers, Sweet Noise, Lady Pank, T.Love, ONA, Hey, Lombard, a ostatnio Manam i Łzy. Kawałki zesołu można posłuchać na falach Radia 94 w Warszawie i Radia Centrum w Lublinie.
Zespół w składzie: Kris (voc, bass), Mulek (gitara, voc.), Piotrek (perkusja) gra od 2001 r. i przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu...

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę