Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Karambol na moście

Dwie osoby zostały ranne w wypadkach jakie o poranku wydarzyły się na moście majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w ciągu ul. Sikorskiego w Łomży. W przeciągu kilkunastu minut wydarzyły się tu dwa wypadki drogowe w których łącznie uczestniczyło siedem samochodów. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd „starym” mostem.

Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży  do pierwszego wypadku – zderzenia samochodu osobowego i dostawczego doszło około godziny 6.40, a do drugiego – w którym uczestniczyło pięć kolejnych samochody (cztery osobowe i jeden dostawczy) -  około 6.55.
Do wypadków doszło w gęstej mgle i przy bardzo śliskiej nawierzchni drogi na moście. Świadkowie wypadku mówią o "szklance". Dopiero po zderzeniach na miejscu pojawiła się piaskarka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 19 października 2009 07:28
Data ostatniej edycji: pon, 19 października 2009 08:32:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę